Newsletter
Aktualności

Webinarium na temat wymogów Narodowego Centrum Nauki w zakresie planów zarządzania danymi

Zapraszamy na webinarium na temat wymogów Narodowego Centrum Nauki w zakresie planów zarządzania danymi organizowane przez Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego (ICM UW) we współpracy z Narodowym Centrum Nauki.

Plan zarządzania danymi jako wymóg Narodowego Centrum Nauki

30 sierpnia 2023 r., godz. 11:00 – 12:00

Podczas webinarium omówione zostaną następujące zagadnienia:

  • struktura planu zarządzania danymi,
  • najczęściej popełniane błędy w planach zarządzania danymi,
  • koszty kwalifikowane związane z zarządzaniem danymi.

 

Szkolenie poprowadzą dr Aneta Pazik-Aybar i Gabriela Czarny z Narodowego Centrum Nauki (NCN). W czasie webinarium przewidziany jest czas na pytania i odpowiedzi.

Rejestracja na webinarium za pośrednictwem formularza Clickmeeting: https://icm.clickmeeting.com/plan-zarzadzania-danymi-jako-wymog-narodowego-centrum-nauki/register

Zgłoszenia przyjmowane będą do wyczerpania limitu miejsc. Potwierdzenie udziału zostanie przesłane do Państwa drogą e-mailową.

Nagranie z webinarium udostępnione zostanie w ramach kursu z zarządzania danymi badawczymi dla naukowców i data stewardów, który uruchomiony zostanie na platformie Navoica (https://navoica.pl/). Zadanie realizowane przez Narodowe Centrum Nauki na podstawie zlecenia Ministra Edukacji i Nauki dot. krajowej koordynacji partnerstwa European Open Science Cloud w latach 2022-2023.